Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co wybrać- depilację laserem, elektrolizę czy mikrolizę?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-01-10, 18:38   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: co lepsze?

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Chciałabym usunąć włosy przede wszystkim z nóg i okolic bikini. Niestety mam raczej ciemne włosy więc usuwanie ich za pomocą depilatora elektrycznego (do tej pory używałam tej metody) jest dla mnie bardzo czasochłonne i w zasadzie jest skuteczne na 2-3 tygodnie. Próbowałam również innych środków, ale w moim przypadku dają naprawdę bardzo krótkotrwały efekt. Przyznam, że zastanawiałam się czy to mogą być problemy hormonalne, gdyż wokół brodawek na piersiach też mam kilka pojedynczych włosków, byłam nawet u ginekologa, ale pani ginekolog wyśmiała mnie, twierdząc, że przesadzam. Według mnie to raczej nie jest normalne,no ale coż, nie jestem lekarzem, więc raczej nie mogłam z nią dyskutować. Przyznam, że choć miałam ochotę udać się do innego ginekologa, to jednak nie zrobiłam tego w obawie, że sytuacja się powtórzy. Tak więc pomyślałam, że któraś z tych metod (depilacja laserem , elektroliza lub mikroliza ) będą dobrym rozwiązaniem. Z góry dziękuję bardzo za odpowiedź i pozdrawiam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując