Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-25, 11:15   #128
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
jeszcze jedno : nie podoba mi się jak np. wchodzę na KWC zapachy dla kobiet, zawsze na górze były najlepsze zapachy, potem nowe recenzje, na samym końcu nowe produkty, teraz to jest pokręcone najpierw najnowsze recenzje, potem nowe zgłoszenia, zaś na samym końcu najlepsze zapachy, zupełnie bez sensu, nie wiem kto to projektował ale widzę same wady
Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
tez mi sie nie podoba ze na pierwszym miejscu są najlepsze produkty-powinno to byc na koncu bo te produkty sie szybko nie zmieniaja i moze to irytowac jak chce sie przejrzec nowe recenzje (przynajmniej mnie) I tu zeby sie dostac do tych nowowsci przewijam pasek w doł,z kolei jak juz wchodze w pełną wersje odruchowo przewijam pasek w doł a tam juz nie ma tych najlepszych i przewijam nowe oceny wiecie o co mi chodzi
Wiemy, wiemy. Też uważam, że kolejność powinna zostać ta sama, bo teraz wszystko jest pomieszane.

Jeszcze jedną wadę zauważyłam - jak się kilknie w okienko wyszukiwania na KWC to ten napis "szukaj..." nie znika, nawet się nie podświetla i trzeba go sobie ręcznie usuwać, żeby coś wpisać. Nie można by tego usprawnić? Kilkam i napis znika, ewentualnie kilkam i napis się cały podświetla, a co za tym idzie znika po wpisaniu czegokolwiek.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora