Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice PART II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-05, 13:36   #4317
Beata-ewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dzień dobry, jestem zainteresowana kupnem prostownicy, miałam dosyc małe wcześniej rozeznanie, ale trochę poczytałam na wizażu i doszłam do wniosku że chyba najlepszą bedzie GA,MA i chciałbym poprosić o poradę Was Drogie Panie jaka wybrać, mam włosy za raminona w zasadzie proste ale z tendencją do falowania, co mnie strasznie irytuje a mam grzywkę więc rano wszystkie są powykręcane w inna stronę . Jak juz wczesniej wspomniałam byłam zdecydowana na GAME ale przechodziłam koło sklepu fryzjerskiego i tak z ciekawości poszłam zapytać a gościu polecał mi prostownic e firmy fox, moser, wahl i odradzał ga.ma i tondeo i trochę trochę zgłupiałam.., bo tych co on wymieniał wogóle nie kojazyłam ( poprosiłąm o pomoc Panią Grabcie na gg ale nic mi nie odpisała) dlatego poprosiłabym o pomoc Was, może jesteście zorientowane bardziej o tych prostownicach . Chciałbym wydać ok +/- 250 zł . i chciałabym chyba zakupić u tej Pani Grabci to jak się z skontaktować....Pozdrawam ciepło ps. pierwszy raz piszę tutaj jak coś poplatałam to z góry wybaczcie nowicjuszce
Beata-ewa jest offline Zgłoś do moderatora