Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpień w dorzutki był słaby i przez Alejandra oszczędzamy - Pull&Bear cz.27
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-01, 08:38   #2652
trammer
Zakorzenienie
 
Avatar trammer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 403
Dot.: Sierpień w dorzutki był słaby i przez Alejandra oszczędzamy - Pull&Bear cz.27

Cytat:
Napisane przez emii Pokaż wiadomość


ja jeszcze nie dostałam smska

Moja taka biedna aż mi serce teraz pęka. Odprowadziłam ją z Bianką i szła chętnie a jak już kapcie założyła i do sali weszłyśmy to nie chciała mnie puścić. Powiedziałam, że pójdę do sali obok po książkę do poprzedniej nauczycielki Bianki a że Bianka z nią zostanie to mnie wtedy puściła. Jak wróciłam to stała taka biedna a Bianka obok niej, zawołałam Biankę ona się tak za nią i za mną oglądała ale trzeba było iść Jeszcze po podpisaniu umowy poszłam podpatrzec to siedziała i nie płakała ale jak to bedzie później
Wcześniej jej mówiłam, że przyjdę po obiedzie, mam nadzieje, że biedna tam nie będzie płakała.

Ojej, biedna jesteś, i Młoda biedna.
Ciężko tak zostawic dziecko, jak płacze...
Oby Jej sie spodobało w tym przedszkolu może w ciagu dnia, jak pozna dzieci i będą sie bawić, spodoba sie Jej
__________________
----------------------------------------------------------------------------------------
trammer jest offline Zgłoś do moderatora