Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - GDZIE BRAZOWA BEZ SLONCA NOWA METODA???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-05-23, 07:44   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: GDZIE BRAZOWA BEZ SLONCA NOWA METODA???

Mała poprawka do wypowiedzi Sylvii - kosmetyczka opryskuje ciało nie farbą ale samoopalaczem.Samoopalacz jest barwiony i zaraz po zabiegu jest wrażenie uzyskania opalenizny,ale ta opalenizna uzyskiwana przez samoopalacza powstaje w ciągu 2-4 godzin.Przez ok.8 godzin po zabiegu nie można brać prysznica,korzystać z basenu,nie wskazane są ćwiczenia gimnastyczne w czasie których pocimy się.Po zabiegu trzeba kupić balsam zawierający DHA i bogaty w składniki odżywcze- kosmetyczka poleca balsam Smart Tan.Aaby opalenizna utrzymywała się ok.10 dni trzeba zrobić dwa zabiegi ,drugi w 36 godzin po pierwszym.Za oba trzeba zapłacić ,ale drugi zabieg zwykle jest tańszy.W Szczecinie zabieg kosztuje 80zł,drugi 60zł. Opalenizna uzyskana dzięki tej metodzie jest równa,bez plam,smug,żółtych dłoni.Jeśli policzycie koszty uzuyskania opalenizny w solarium,kosmetyki ,które do tego opalania trzeba zakupić,ilość sesji potrzebną do uzyskania opalenizny,straty wywołane w skórze przez UV - to metoda natryskiwania samoopalacza jest korzystniejsza pod wieloma względami.Ja polecam.Byłam na prezentacji zabiegu.Podoba mi się.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując