Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-19, 12:25   #4
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Magdo bardzo się cieszę , ja też marzyłam o takim wątku bo jak pisałam - JOKO zrobiło na mnie ostatnio bardzo pozytywne wrażenie. Jeśli chodzi o błyszczyki z serii Chocolate to mam nr 200. Powiem, że moim zdaniem ten błyszczyk jest lepszy od Silk Gloss MF a kosztuje 11 zł mniej. Gdy pierwszy raz nałożyłam go na usta to takie uczucie ulgi i komfortu że szok Sam błyszczyk ślicznie pachnie czekoladą i jest słodkawy. No i niesamowicie błyszczy. Zawiera dużo mikroskopijnych drobinek. MUSZĘ kupić kolejny kolor. Aha 2 kolory są z drobinami a 2 bez
Ja z czystym sercem polecam, seria Chocolate zrobiła na mnie jeszcze większe wrażenie niż Orient Poeme.

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość

Ogólnie kosmetyki Joko zawsze omijałam gdyż byłam przekonana o ich nie najlepszej jakości, jednak teraz napewno skuszę się na nową serię
O dokładnie jak ja! Ale zmieniłam zdanie, mam nawet 2 cienie z tych zwykłych serii i na bazie spisują się bardzo dobrze. I tusz do kresek z serii Virtual - świetny i tani!!
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2007-12-19 o 20:52 Powód: post pod postem, przypominam o edycji
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując