Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cudowny Podkład ......
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-16, 18:27   #15
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Cudowny Podkład ......

Cytat:
Napisane przez Lolik23
Ana,chyba wlasnie takiego podkladu teraz szukam mimo zalegających na polce 12 sztuk będacych efektem prob i kombinacji
przeczytalam ocenę Pixie i sie zalamalam,bo nie mam pojęcia gdzie to cos mozna dostac? przeczesalam alegro i nic
bossse..czyli jest jednak szansa ze istnieje podklad ktory "chowa" maksymalnie rozszerzone pory
napisz prosze cos wiecej o nim
Lolik Od niedawna mam własną konulstantkę Mary Kay, stąd moje odkrycia. Już Ci piszę jak do MK dotrzeć. Otóż, MK prowadzi sprzedaż bezpośrednią, dlatego na allegro czy w drogerii kosmetyków nie znajdziesz. Na stronie www.marykay.com.pl znajduje się mail do Centrum Konsultanta. Jeśli napiszesz do nich, że szukać konsultantki z Twojej miejscowości, dostaniesz numery telefonu do najbliższych Tobie konsultantek. A potem wystarczy się z jedną umówić, obejrzeć prezentację, katalog, przetestować próbki i zamawiać Ten podkład o którym piszemy z Pixie nadal kosztuje 61 zł, jest go 29 ml i dostępny jest w dwóch tonacjach: różowej i beżowej. Cudnie się wchłania, a już w ogóle niewidoczny jest gdy stosuję go z linią Velocity (również MK) - cudny żel i emulsja do twarzy Jak tylko poużywam to dłużej to zgłoszę do KWC, bo póki co w MK się zakochałam

Buziaki!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując