Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cudowny Podkład ......
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-16, 19:28   #18
Lolik23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 159
Dot.: Cudowny Podkład ......

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Lolik Od niedawna mam własną konulstantkę Mary Kay, stąd moje odkrycia. Już Ci piszę jak do MK dotrzeć. Otóż, MK prowadzi sprzedaż bezpośrednią, dlatego na allegro czy w drogerii kosmetyków nie znajdziesz. Na stronie www.marykay.com.pl znajduje się mail do Centrum Konsultanta. Jeśli napiszesz do nich, że szukać konsultantki z Twojej miejscowości, dostaniesz numery telefonu do najbliższych Tobie konsultantek. A potem wystarczy się z jedną umówić, obejrzeć prezentację, katalog, przetestować próbki i zamawiać Ten podkład o którym piszemy z Pixie nadal kosztuje 61 zł, jest go 29 ml i dostępny jest w dwóch tonacjach: różowej i beżowej. Cudnie się wchłania, a już w ogóle niewidoczny jest gdy stosuję go z linią Velocity (również MK) - cudny żel i emulsja do twarzy Jak tylko poużywam to dłużej to zgłoszę do KWC, bo póki co w MK się zakochałam

Buziaki!
Ana wlasnie do nich napisalam
ale mi smaka narobilas..jessssuuu
tylko pytanko-piszesz,ze jest w dwoch odcieniach- w dwóch tonacjach: różowej i beżowej,a tu widze na stronce podanej przez Elfa ze jest tych kolorow masakra..zglupialam
rozumiem,ze Ty masz ten w rózowej tonacji?
Ana,zgupialam tez pod innym względem-sluchaj,gdzie Ty teraz przebywasz?byl Paryz,Polska chyba tez,teraz jestes w Cali,tak?
i jescze jedno pytanie,jak zwykle musze pomolestowac ciebie
co to za linia ta linią Velocity ? dobrze Ci sluzy?chodzi mi szczegolnie o emulsje do twarzy,nadaje sie pod podklad?
juz sobie ostrze pazurki na tego calego Mary Kay
Lolik23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując