Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cudowny Podkład ......
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-16, 21:27   #23
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Cudowny Podkład ......

Cytat:
Napisane przez Lolik23
Ana wlasnie do nich napisalam
ale mi smaka narobilas..jessssuuu
tylko pytanko-piszesz,ze jest w dwoch odcieniach- w dwóch tonacjach: różowej i beżowej,a tu widze na stronce podanej przez Elfa ze jest tych kolorow masakra..zglupialam
rozumiem,ze Ty masz ten w rózowej tonacji?
Ana,zgupialam tez pod innym względem-sluchaj,gdzie Ty teraz przebywasz?byl Paryz,Polska chyba tez,teraz jestes w Cali,tak?
i jescze jedno pytanie,jak zwykle musze pomolestowac ciebie
co to za linia ta linią Velocity ? dobrze Ci sluzy?chodzi mi szczegolnie o emulsje do twarzy,nadaje sie pod podklad?
juz sobie ostrze pazurki na tego calego Mary Kay
To ja może po koleji odpowiem na Twoje pytania
1) Podkład jest w dwóch TONACJACH Kolorów w Polsce jest dokładnie osiem. Tonacja różowa to numerki o końcu w cyfrze 04.
2) W PL bo załatwiłam sobie praktyki w bardzo fajnym miejscu Ale wracam skąd przybyłam za niespełna już kilka tygodni, kiedy się skończą Niestety w US póki co ciężko gdziekolwiek o cokolwiek aplikować, a tym bardziej o praktyki w zawodzie, który chcę uprawiać
3) Linia Velocity do linia dla cer młodych, mieszanych i tłustych. Składa się z dwóch produktów: emulsji myjącej tzw. 3w1, która oczyszcza, złuszcza i tonizuje (i jest to pierwszy znany mi produkt, który to potrafi , drugi to emulsja nawilżająca - totalnie beztłuszczowa, świetnie nawilża, matuje i przykleja do siebie podkład.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując