Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Diesel Plus Plus
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-22, 20:21   #20
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Diesel Plus Plus

Cytat:
Napisane przez kama kama
jowisia, jesli chcesz kupic plus plus u tego sprzedawcy co burn-it-up to mam jego mejla. ja sama wlasnie wysłałam mu pieniadze. 41+7 zl. to chyba wyjdzie ci taniej niz kupowac z zagranicy.

burn-it-up, jeszcze jedno pytanie, bo teraz kiedy juz zamówiłam umieram z nerwów ze zapach mi sie nie spodoba znalazłam na angielskiej stronie opis ze plus plus ma w tle cytrusowe akcenty- to jest dla mnie troche zaskoczenie, bo spodziewalam sie raczej czegos cieplego (mleko+migdaly,etc) Czy moglabys opisac jak zapach rozwija się na skorze?
Ależ proszę,już opisuję:
Na początku czuć waniliowo-kokosową nutę,taki słodki obłoczek,który z czasem przeobraża się w migdały,mleko(w proszku i w postaci naturalnej) i bardzo przyjemną kojącą nutę,która przypomina mi trochę zapach kremu Nivea.Jak z trwałością to nie wiem,bo siedzę teraz w domu(zapalenie krtanie brrrr) i nie miałam okazji sprawdzić go w warunkach "bojowych".
Myślę,że jeżeli lubisz takie własnie słodko-mleczne łagodne ale nie mdłe zapachy to powinien Ci się spodobać.
W razie jeszcze jakichś wątpliwości pytaj śmiało(czuję sie jak wszystkowiedzący spec teraz )
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując