Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blond + czarny, ale czy czarny + blond?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-20, 01:29   #3
yss
kamilkaaaa00009
 
Avatar yss
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 30
Dot.: Blond + czarny, ale czy czarny + blond?

Cytat:
Napisane przez trynosz Pokaż wiadomość
Juz tlumacze dokladniej o co mi chodzi. Czesto widac blondynki, ktore pod spodem maja wloski pofarbowane na czarno i calkiem fajnie to wyglada. Moje pytanie: czy da sie zrobic to na odwrot? Czyli na wierzchu czarne, a pod spodem blond? Czy da sie to zrobic w domu? Nie wiem moze dekoloryzator i potem farba albo te farby z Joanny do ciemnych wlosow. A pasowalo by to wogole? A moze macie fotki? Sorki, ze tak was zasypuje pytaniami, ale niedlugo wakacje i chce mi sie cos fajnego na glowie zrobic
elo ;D moja kolezanka z klasy ma jaśniutkie bląd a pod spodem farbowane na czarno ;D kozacko to wygląda;D osobiście polecam, i wydaje mi sie ze da sie pomalowacc je na odwrót;D tylko nie wiem czy jak najpierw pomalujeszz na czarno to potemm pod spód na tą czarną farbe mozeszz nałozycc blond farbe, boo to chyba kolor inny mółgbyy powstac.... bo sie zmiesza;D nie mam pojecia chybaze oddzieliszz sobie włosyy które chcesz pomalowac na czarno i te które na blond ;D to chyba nie zbyt skomplikowane - powodzenia
yss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując