Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry mineralne dla cery naczynkowej / wrażliwej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-03, 19:55   #15
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Filtry mineralne dla cery naczynkowej / wrazliwej

Cytat:
Napisane przez cobraverde Pokaż wiadomość
Ależ ja nie straszę nikogo,naprawdę Po prostu staram się używać kosmetyków naturalnych,nie testowanych na zwierzętach,bez pochodnych ropy naftowej,itp.Taki sobie sposób na życie wybrałam,ot co Wiem,że mnóstwo wizażanek chwali filtry chemiczne,szanuję ten wybór.Eternalvoyageur pytała o f.mineralne- to chciałam pomóc...A tu zamęt lekki się zrobił
Nie no ja po prostu poczułam się zagubiona Na filtrach specjalnie się nie znam, więc chętnie dowiedziałabym się o różnicach między filtrami mineralnymi a chemicznymi (oprócz tych, że jedne mogą przedostać się do organizmu a drugie odbijają promienie uv:P). Na prawdę mnie to ciekawi, bo być może przez kilka lat dokonywałam niewłaściwych wyborów w ochronie przeciwsłonecznej Więc byłabym wdzięczna za wszelkiej maści linki do artykułów/stron na temat właśnie filtrów
No i mam pytanie: czy kancerogenność filtrów chemicznych została potwierdzona jakimiś badaniami?
Pozdrawiam serdecznie
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując