Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Radosna twórczość monique86
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-26, 18:35   #1
monique86
Raczkowanie
 
Avatar monique86
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 322

Radosna twórczość monique86


Witam Was Drogie Wizażanki ciepło i odrobinę nieśmiało Od pewnego czasu robię kartki okolicznościowe na własny użytek (dla rodziny, znajomych). Zajęcie to mnie bardzo relaksuje...Od dawna podglądałam Wasze prace, ale dopiero dzisiaj odważyłam się pokazać Wam mój dorobek...oczywiście moje kartki nie mogą się równać z Waszymi perełkami ale co tam...do odważnych świat należy

Ubolewam strasznie nad tym że większości moich kartek nie uwieczniłam na zdjęciach min. kartek ślubnych, jubileuszowych, komunijnych i gratulacyjnych z okazji narodzin dziecka-niestety nie zawsze wpadałam na pomysł zrobienia im fotek dlatego postaram się przeszukać kompa w poszukiwaniu tego co jednak zostało sfotografowane i umieszczę tutaj w miarę chronologicznie (od najstarszych do najnowszych) i obiecuję że od tej chwili będę fotografować i wklejać tutaj każdą zrobioną przeze mnie kartkę

z góry również przepraszam za jakość zdjęć-niestety mój aparat pamięta baaardzo odległe czasy

na początek kilka moich pierwszych kartek (zrobionych dość dawno temu)...liczę że praktyka czyni mistrza i będę się rozwijać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6302439.jpg (41,1 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6302528.jpg (54,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6305925.jpg (42,8 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6307359.jpg (36,3 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6306377.jpg (44,4 KB, 54 załadowań)
__________________
"widzę niebo, nie myślę..."

Edytowane przez monique86
Czas edycji: 2009-08-26 o 18:44
monique86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując