Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-04, 17:44   #795
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: Zestaw dla amatora... :)

Cytat:
Napisane przez NieMamPomysluNaNick Pokaż wiadomość
Dla mnie?

Judysia - stosuje sie do niego Polecam dodałem jeszcze Active C i peeling z płatków owsianych Aha, i nie przesadź z Effaclarem K i Diacnealem, bo ja sobie strzesznie wysuszylem skóre Teraz jadę: Effaclar, Nawilżanie, Diacneal, Nawilżanie, Effaclar... i w kółko. A do nawilżania doskonale się nadaje NEUTROGENA z aktywną soją - na noc - i nie zapycha! W sumie - notabene ~250zł....
Dokładnie koszty ale czego się nie robi dla ładnej i czystej buzi Jeżeli chodzi o nawilżenie zostanę narazie przy kremie z Ziaji, o którym pisałam. Wiem, że jest bardzo dobry dla mojej skóry i mam do niego pełne zaufanie bo już nie raz ratował buzie, jak została podrażniona. A z czasem może skorzystam z twoich rad i spróbuję Neutrogene (powiem szczerze, że jeszcze nic nie miałam tej firmy).

Wydaje mi się, że przy kwasach nie powinno się jeszcze maltretować buzi peelingami, ale mogę się mylić. Znalazłam jeszcze na allegro jakąś maseczkę z Ziaji właśnie po kuracji kwasami, może skuszę się na nią.

A jaki kosmetyk stosujesz z serii Active C? Widzisz u siebie choć maluteńką poprawę?
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...




Judysia jest offline Zgłoś do moderatora