Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zapobiec fotostarzeniu?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-02, 18:28   #4
biel33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 31
Dot.: zapobiec fotostarzeniu?

Stsuje filtry z zapalem odkad pojawily sie tylko na rynku. Jestem typem z wieloma piegami i pieprzykami wiec uwazam ze jest to sposob profilaktyki chorob skory w moim przypadku. Nie przesadzam jednak, nie mierze miarka 2 ml, wklepuje ile zniesie moja skora i ja zeby wygladac jak czlowiek i nie budzic sensacji na ulicy i w pracy. Co z tego ze umaszczona na grubo warstwa filtrow, skrobii i nie wiem czego tam jeszcze bede miec swiadomosc ze unikne jakiejs tam liczby zmarszczek. Ale to wlasnie teraz jestem w kwiecie wieku i teraz chce sie podobac, a nie budzic zdziwienie i pytania co mam na twarzy. Kiedy bede miec 60 czy 80 lat mysle ze bedzie mi wszystko jedno czy mam 20 zmarszczek wiecej czy mniej ), bo wtedy jako staruszeczka niczyjego spojrzenia nie przyciagne pwnie oprocz mojego meza, ktory mam nadzieje kocha mnie za przymioty ducha a nie tylko ciala.Cenie wszystkie dziewczyny bedace tutaj zwolenniczka filtrow, ich uwagi i opisywane doswiadczenia, ale trzeba zachowac zloty srodek. Bądzcie piekne teraz kiedy macie lat 20 i 30 i nie dajmy sie zwariowac.
Mysle ze jesli bym miala piekna cere bez piegow i pieprzykow to na pewno bym tak z filtrami nie szalala. Pozdrawiam
biel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując