Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co zrobić?
Wątek: Co zrobić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-20, 00:55   #26
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Co zrobić?

Dzięki za wszystkie rady Dziewczyny

Olejuję włosy, choć muszę przyznać, że nie jestem w tym systematyczna. Przede wszystkim używam odżywek i masek nawilżających, bo jakiś czas temu przesuszyłam włosy ziołowymi kuracjami na wypadanie. Końcówki to niestety taki powracający koszmarek, bo nawet po podcięciu nie mija wiele czasu i znów się rozdwajają. Stosowałam na nie i jedwab i olejki, jakieś specjalne sera na rozdwajanie, niestety problem wraca.
Kiedyś nie miałam takiego problemu z włosami, było ich więcej, nie rozdwajały się i były zdecydowanie mocniejsze. Wszystko zaczęło się jakieś 3 lata temu i od tamtej pory ciągle walczę o ich lepszy stan.

---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Pokaż wiadomość
Dzięki za wszystkie rady Dziewczyny

Olejuję włosy, choć muszę przyznać, że nie jestem w tym systematyczna. Przede wszystkim używam odżywek i masek nawilżających, bo jakiś czas temu przesuszyłam włosy ziołowymi kuracjami na wypadanie. Końcówki to niestety taki powracający koszmarek, bo nawet po podcięciu nie mija wiele czasu i znów się rozdwajają. Stosowałam na nie i jedwab i olejki, jakieś specjalne sera na rozdwajanie, niestety problem wraca.
Kiedyś nie miałam takiego problemu z włosami, było ich więcej, nie rozdwajały się i były zdecydowanie mocniejsze. Wszystko zaczęło się jakieś 3 lata temu i od tamtej pory ciągle walczę o ich lepszy stan.
Pomyliłam wątki, a niestety tutaj nie da się edytować

---------- Dopisano o 01:55 ---------- Poprzedni post napisano o 01:41 ----------

A co do Autorki to widzę, że mamy jeden wspólny problem - rozdwajające się włosy. Niestety też z tym walczę od dłuższego czasu i szukam inspiracji do dalszego działania gdzie tylko się da.
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując