Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SKANDAL- Douglas Katowice
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-07-04, 20:31   #17
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: SKANDAL- Douglas Kraków

Douglas to marna perfumeria, raz doprowadziły mnie takie ekspedientki do szału (trudno je inaczej nazwać, moja siostra która ma 14 lat i regularnie zagląda na wizaż zna się o niebo lepiej). Na szczęście mieszkam w 3mieście - 2 Douglasy, 2 Sephory, 2 Olimpie, Ina center i sto tysięcy mniejszych. Douglas w Gd na morenie to szczyt chamstwa i braku profesjonalizmu - robiłam tam zakupy w wielką sobotę i panie obsługujące miały już świąteczny nastrój co polegało na tym że miały wszytkich gdzieś. Odsyłana od okienka do okienka, bo tu niby tylko pakują prezenty itp, naczekałam się godzinę potem przyszło takie jedno ścierwo i już miało mnie obslużyć kiedy pani kupująca przede mną ją zawołała! A ta sobie najspokojniej w swiecie poszła, rozmawiała z nią przy wyjściu, a ja stałam ogłupiała... Kiedy ochłonęłam, to już mi chyba oczy krwią podeszły i chyba musiałam naprawdę zionąć ogniem, jak na smoczycę przystało. Gdyby nie mój chlopak który był ze mną a który nienawidzi scen w sklepach to bym zrobiła aferę jak nie wiem, już chciałam jakiegoś kierownika sklepu wołać... I najlpesze jest to że jak podeszła solarniana blondie z tapetą jak spod latarni, nawet nie raczyła mnie przeprosić, tylko zrobiła nadętą minę, "pani rozumie są święta... nie wyrabiamy się" ufff... Nigdy więcej! A pragnę zaznaczyć że ja robiłam u nich zakupy regularnie (bo najbliżej) i to za niezłą kasę! Od tej pory trzymam się z daleka, choć 2 razy robiłam zakupy w Douglasie w Alfa Center ale nie mogę złego słowa powiedzieć. Może to wyjątek potwierdzający regułę...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując