Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zabiegi modelująco-wyszczuplające na ciało/gabinet kosmetyczny/domowa pielegnacja.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-02, 20:25   #1
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680

zabiegi modelująco-wyszczuplające na ciało/gabinet kosmetyczny/domowa pielegnacja.


Mam pytania w szczególności do Emili ale wizażanki, które mają też na ten temat jakąś wiedzę również proszę o odp. Chodzi mi o zabiegi modelująco-wyszczuplające na ciało stsosowane w gabinetach kosmetycznych, jakich firm są dobre ? i jakie są warte uwagi? słyszałam sporo o Norelu, kosmetykach profesjonalnych i zabiegach tej firmy i właśnie najbardziej interesowałaby mnie ta firma. (inne też) Ile powinno się zrobić takich zabiegów u kosmtyczki i w jakim odstępie czasu? powiem, że trapi mnie celulit i kilka rozstępów, oraz słaba jędrność ciała. Ciekawa jestem również jak powinna przebiegać domowa pielęgnacja, aby wzmocnić efekty zabiegów? Na pewno będę chciała kupić kilka kosmetyków do domu z linii profesjonalnej, myślę o algach, borowinie, masce termicznej i żelach na celulit, może o czymś do masażu. I tutaj znowu pyatnie do Emili, co powinnam kupić w takim razie? co polecasz z linii profesjonalnej? co mogłabym robić sama w domu jako kontyunuacje zabiegów profesjonalnych?
Iam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując