Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zabiegi modelująco-wyszczuplające na ciało/gabinet kosmetyczny/domowa pielegnacja.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-06, 12:10   #6
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: zabiegi modelująco-wyszczuplające na ciało/gabinet kosmetyczny/domowa pielegnac

Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
A nie lepiej jest po prostu wziąść się za siebie, chodzić na siłownię, biegać, ćwiczyć w domu, zdrowo się odżywiać a nie liczyć na działanie cudownych specyfików? Z pewnością coś pomogą ale to tylko "wspomagacze".
Wszystko fajnie, ale widocznie nie korzystałaś nigdy z zabiegów u kosmetyczki?? siłownia, aerobik i domowa pielegnacja to moja podstawa.

Teraz potrzebuje czegoś mocniejszego dla mojego ciała, a wiem jak działaja produkty i zabiegi profesjonalne , bo miałam możliwość skorzystania dlatego wiem, że nic nie da takiego efektu jak profesjonalny "wspomagacz".

Martusia, Pela-Iza, dzięki za opinię odnośnie Bielendy. Algi na pewno kupię, teraz kwestia tylko dopasowania do mojej skóry, myślałam nad maską kozie mleko, albo tą z efektem złotych nici??
Cieszę się, że u was efekty były i pozytywnie możecie napisać o Bielendzie.
Pela- Iza, a Ty jaki zabieg miałaś robiony? a raczej na jakich produktach z Bielendy??
Kupiłam u mojej kosmetyczki to serum na zimno wyszczuplające (nawet prosiłam na biochemii o ocene składu)i jedną maskę do ciała i właśnie testuję dopiero ich działanie, wcześniej nie miałam z tą firmą doczynienia dlatego bałam się zaryzykować. Za krótko stosuję, żeby mówić o efektach, ale już widać poprawę w jedrności skóry. To serum chyba będzie dla mnie mało wydajen, bo ja kładę odrazu jedną ampułkę tak , żeby w każde miejsce dotrzeć, gdzie mam problem ze skórą. Maska natomiast jest fajna, podobna do błotka i ładnie wygładza, ale wymaga też czasu i paprania dlatego na razie stosowałam 2x.Na pewnoe będę chciała iść na zabieg na ciało Bielendy, a to wydatek 100 zl jednorazowo, dlatego myślę też , żeby kupić więcej produktów do domowej pielegnacja, jak ktoś może jeszcze coś polecić z tej firmy??

Znam za to w miarę Norela i jego produkty, bo na to pracowała moja kosmetyczka wcześniej i byłam nawet zadowolona, a chciałam poznać jeszcze opinię profesjonalistów na czym pracują w swoich gabinetach, co mogą polecić, bo kto jak nie kosmetyczki będą lepiej wiedziały iznały te wszystkie zabiegi??.
Czy ktoś jeszcze korzystał z profesjonalnych produktów innych firm?? Czy byłyście zadowolone z zabiegów, ile musiałyście odbyć serii??

Edytowane przez Iam
Czas edycji: 2007-02-06 o 12:31
Iam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując