Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 18:56   #1516
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
maat7, w Poznaniu nie ma Joko, nie wierzę, to ja u siebie, tzn. w Sierpcu, mam kilka sklepów, w których znajduję i Joko i Bell, te nowości także
No nie ma RAz trafiłam jeden sklepik, ale babeczka miała stare serie i nie planowała nowości bo przedstawiciel handlowy niesłowny, raz był, innym razem zapominał być, poza tym Joko postawiło warunki typu nowe kosmetyki tak, ale z szafą. Chyba byłam pierwszą osobą, której mogła się kobieta z tego wszystkiego wyżalić, co uczyniła ochoczo i wylewnie.
Naturalnie nie wykluczam, że gdzieś tam na jakimś osiedlu, na którym nie mieszkam jest miluśki sklepik, w którym można dostać zawału z samego zachwytu że wszystko jest na wyciągnięcie ręki ...

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Ja wiem, czy klęski... póki co mam wszystko, co potrzebuję, idzie do mnie paczka z CC z podkładem, tuszem, cieniami i pędzelkiem, oraz dwie paczki z próbkami kosmetyków mineralnych, będzie wielkie testowanie, ba, cała orgia nowości kosmetycznych

No wiesz... zimno jest, trzeba chronić skórę przed warunkami zewnętrznymi, np. warstewką ślicznego makijażu
No to faktycznie nie klęska tylko stan uśpienia Też bym chciała czekać sobie na takie różne cudeńka i paćkać się starociami. Ale w weekend planuję porobić porządki w toaletce - na pewno trafię na różne zapomniane kosmetyki, które będą robiły póki co za nowe
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując