Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-28, 09:58   #757
Peyton22
Raczkowanie
 
Avatar Peyton22
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 142
Dot.: czeste zapalenia drog moczowych, sex a zap. pęcherza - zbiorczy

ja juz nie moge z tym pecherzem. nie wiem co robic. pierwsze zapalenie pecherza na drugi dzien po pierwszym stosunku, na poczatku nawet nie wiedzialam co to jest bo nigdy wczesniej tego nie mialam. bralam na poczatku urosepty, urinale i tego typu specyfiki, niestety nie bylo poprawy, 2 razy mialam odmiedniczkowe zapelenie nerek, szpital, mocne antybiotyki, potem na jakis czas byl spokoj, ale nastapily kolejne nawroty. teraz biore furagine od prawie dwoch lat, bylam u urologa, robil mi usg, niby wszystko w porzadku, bylam u ginekologa, tez wszystko gra, nie wiem co robic, jakos nauczylam sie z tym zyc, ale jesli bede chciala zajsc w ciaze nie moge sie faszerowac furagina... nie mowie juz o tym, ze mam mniejsza przyjemnosc z sexu poniewaz mysle juz ze bedzie kolejne zapalenie i musze faszerowac sie furagina, jesli jej nie mam to uciekam od partnera jak sie da, nie moge uprawiac sexu z moim partnerem tak czesto jakbym chciala... i on zapewne tez... co mam zrobic...
Peyton22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując