Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-22, 22:15   #19
vegawizaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

WitamJeżeli ktoś ma genetycznie uwarunkowane cienie pod oczami to bardzo możliwe, że jest to spowodowane cienką skórą pod oczami i wtedy naczynka, które tam są dają efekt sinych podków.Ja tak mam w każdym razie.Istnieje pewna metoda na poprawienie tego defektu (pewnie nie do końca, ale znaczna poprawa powinna byc)Otóż możnaby przeprowadzić serie zabiegów IPL-em na naczynka i pogrubienie skóry w tej okolicy. Podczas takiego zabiegu trzeba jednak chronić oczy z wykorzystaniem soczewek tytanowych. I tu zaczyna się problem bo nigdzie w Polsce nie mają tych soczewek bo ja już szukałem wszędzie i to od conajmniej 4lat. W dodatku nawet nie wykazują zainteresowania tym problemem. Widocznie jeszcze za słaba konkurencja jest i nie dba się u nas o klienta zbytnio.W tej chwili jestem już skłonny sam je kupić. Koszt to ok. 2 000 - 2 500 zł. Fajnie gdyby był tu ktos z trojmiasta to moznaby podzielic koszty i razem kupic. Moj kontakt: vega007@interia.plgg: 5295317PozdrawiamKrzysi ek z Gdyni
vegawizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując