Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Komentarze: konkurs manicure Konad
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 11:59   #110
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Smile Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Witam wszystkie dziewczyny!
Nie wiem jak to się stało, że dopiero teraz zobaczyłam ten konkurs bo jestem fanką paznokci
Szczerze powiedziawszy jestem rozczarowana moim zdaniem prace są słabe i to prawda, że w niektórych wątkach można odnaleźć o wiele ładniejsze ale to tylko moje zdanie.
Wydaje mi się również, że niektóre uczestniczki nie zrozumiały tematyki pracy czyli albo nie potrafią czytać ze zrozumieniem albo ja mam coś z głową nie tak- a może tak być
Dla mnie paznokcie karnawałowe to nie jest french.. no ludzie kochani.. jakby tematyką konkursu był najlepszy manicure na co dzień to ok niech tam będzie ten french za którym nie przepadam i dla mnie dziewczyny które wydają grubą kasę miesięcznie na sztuczne paznokcie żeby sobie french zrobić to jest dziwna przypadłość ale każdy robi to co lubi i ma do tego prawo. To po prostu moja opinia.
Szczerze powiedziawszy nie jestem zwolenniczką paznokci russian style i to nie dlatego że jestem tradycjonalistką a po prostu nie lubię takiego kształtu paznokci.
Wybierając prace nie kierowałam się odrostami, łopatowatym kształtem paznokcia, przesadną długością- chociaż podczas zdobienia na pewno ułatwiło to pracę bo można było łatwiej i więcej zdobień zaprezentować. Na co głosowałam??:
Praca 12 ciekawy wzór
Praca 13 wzór jest ok i myślę żę wyglądałby o wiele lepiej na innym kształcie paznokci bo ten mi sie strasznie nie podoba
Praca 16 ciekawy sposób na ułożenie wzoru z kropeczek
Praca 17 ładne kwiatki akrylowe spokojne ale stylowe fajnie by wyglądały jakby były w żywych kolorach ale pomysł uważam za ok
Praca 20 fajny zawijas
Chciałam na coś zagłosować więc to są moje typy a szczerze powiedziawszy wolałabym zagłosować na te prace które są w wątkach wizażanek bo tam można odnaleźć naprawdę fajne PEREŁKI
Aha Praca 28 !!! co prawda mało karnawałowa ale musze o niej napisać po prostu tweety jak żywy bardzo fajnie go Namalowałaś i zazdroszczę Ci takich zdolności też bym chciała tak ładnie malować
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora