Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Komentarze: konkurs manicure Konad
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 14:49   #196
Katarynka1
Raczkowanie
 
Avatar Katarynka1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 374
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Oddałam więcej niż 1 głos, ale najbardziej przypadła mi się praca 23, takie paznokcie chętnie nosiłabym podczas karnawału. Uwielbiam ten odcienie błękitu
Zupełnie nie rozumiem dlaczego niektórzy doszukują się jakiś głębszych ideologii patrząc na wyniki głosowania. Przecież to tylko paznokcie Jeśli ktoś nie zagłosował na - tak wychwalane i podziwiane za czaso- i pracochłonność wykonania - długie/szpicowate, bogato ozdobione, wymuskane paznokcie to znaczy że jest konserwatywny, mało przebojowy i nie potrafi docenić pracy? Dla mnie odpowiedź jest prosta, jeśli ktoś pisze, że takie paznokcie mu się nie podobają to tak jest. Ot, kwestia gustu. Mam prawo głosować pod kątem paznokci, które chciałabym widzieć na swoich dłoniach. Większości nie chciałabym, tak samo jak na karnawałową imprezę nie założyłabym sukni na kole i z gorsetem ani nie uczesała włosów w błyszczące od lakieru i brokatu sztywne loki. Fakt, że temat konkursu brzmi "karnawałowy manicure" nie znaczy, że takie paznokcie nagle mi się spodobają, niezależnie czy patrzę na zdjęcia czy też wyobrażam sobie takie bogate zdobienie na własnych dłoniach.
Katarynka1 jest offline Zgłoś do moderatora