Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bioderma Photoderm spf 40 spray (400ml) - nowość.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-27, 13:21   #16
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Bioderma Photoderm spf 40 spray (400ml) - nowość.

Cytat:
Napisane przez beoneself
używanie Auridermu na naczynka to chyba jakiś paradoks, on nieźle gryzł, szczypał i wogóle nie wiem co o tym myśleć
Że ma kupę alkoholu w składzie, któremu zawdzięcza lekką konsystencję i lepsze przenikanie, ale dlatego właśnie nie każdemu będzie służył (jak zresztą wszystkie mazidła na świecie).



Ja próbowałam tego wielkiego sprayu w zeszłym roku (wersji SPF 30, wydębiłam próbkę od dobrej duszy) i mnie tradycyjnie szczypie (ale niech nikt się tym broń boże nie sugeruje, bo mnie generalnie szczypią wszystkie filtry chemiczne z wyjatkiem Flush'ki Biodermy).
Skład był taki (nie wiem czy w tym roku się zmienił):
water, dicaprylyl carbonate, butyl methoxydibenzoylmethane, cyclomethicone, methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol, 4-methylbenzilidene camphor, dimethicone, ethylhexyl triazone, polysorbate-60, sorbitan stearate, dimethiconol behenate, trimethylsiloxysilicate, decyl glucoside, tocopheryl acetate, steareth-20, xanthan gum, disodium edta, peg-4 dilaurate, propylene glycol, peg-4, citric acid, iodopropynyl butylcarbamate, methylparaben, ethylparaben, butylparaben, propylparaben
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując