Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - paznokcie na gitarę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-11-07, 22:45   #1
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek

paznokcie na gitarę


Uczę sie grać na gitarze......i mam taki malusieńki problem. Do gry na tym pudle(hehe)potrzebne są króciutkie paznokcie u lewej ręki (przy czym moje muszą być dosłownie króciusienienieńkie bo mam długie palce)na dodatek muszą być zaokrąglone (jak to stwierdził mój nauczyciel)...Ale u prawej ręki sprawy mają się jeszcze gorzej!!! Tu z kolei mają być długie i SPIŁOWANE POD SKOSEM!!!!!!Oczywiście tak scudaczone ręce wyglądają FATALNIE... Nie mam zamiaru piłować ich dokładnie tak jak każe "regulamin" i postanowiłam osądzić to według własnego rozsądku...Na pewno zrezygnuję z tych paznokci na skos i na pewno nie zgodzę sie na różne długości u każdej ręki... i bardzo chcę was wszystkie poporosić o propozycje ładnego kształtu paznokci ale na tyle krótkich by nie przeszkadzały mi w pionowym postawieniu palca na gryfie... Z góry dziękuje za pomoc i pragnę powiedzieć że niezdziwię się jeżeli na ten list nie przyjdzie mi żadna odpowiedź bo mój problem jest... hmmm...trochę nietypowy... Mimo wszystko postanowiłam spytać sie was o zdanie zanim zacznę sama cudować...Więc bardzo bardzo was proszę napiszcie mi co sądzicie!!!!!























i
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując