Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - blond dylemat -potrzebna pomoc fryzjera..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-18, 21:45   #48
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: blond dylemat -potrzebna pomoc fryzjera..

Cytat:
Napisane przez monic167 Pokaż wiadomość
no kobiety, kupilam garnierka, ugadalam sie z fryzjerka ze mi go nalozy w salonie.
na poczatku jednak chcialam sprawdzic jaki z tego wyjdzie kolor/ wystraszona wizja niebieskiego/

i co ?

haaa wyszly fioletowe-wrzosowe pasemka <lol2>
dobrze ze nie pokusilam sie o zafarbowanie calej glowy <lol>
i powiem tyle,ze musze lepiej czytac opakowania farb- bo jednak jak pisze ze jest zalecany /niezalecany do blond wlosow to ma wielkie znaczenie.
nie jestem zawiedziona farba bo to tak naprawde moja wina,ale przestrzegam wszystkie ktore maja jasniejsze wloski niz ciemny blond -nie uzywajcie jej ,bo moze byc fioletowo
w zamian za to kupilam dla eksperymentu farbe Joanny-naturia kolor szlachetna perła.
zalecany do siwych wlosow ;D ale tez na poczatku zrobie jedno pasemko dla sprawdzenia efektu
Cytat:
Napisane przez kitty1709 Pokaż wiadomość
Ja bym na Twoim miejscu nałożyła farbę na dłuższy czas na odrosty i pokryła resztę włosów na jakies 10 min . (Chociaz eksperyment z Garnierem nr 111, jeszcze przede mną i sama nie wiem jak go zastosuję, bo jestem w podobnej sytuacji do Twojej) .

I jak Wam wyszło?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując