Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Effaclar LRP(stosowanie, opinie, wrażenia, interakcje z innymi kremami)WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-23, 21:46   #261
madame tissot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: Avene czy La Roche?

powiem tak: olac opakowanie, na serio
z avene uzywam tylko SPF 50 dla dzieci- w sprayu- duża megawydajna butla, starcza na 1,5 roku, ekstra pod makijaż- gdy musze wyjść, albo zwyczajnie rano, latem obowiązkowy. jest nie do pobicia. szybko się wchłania, nie zmienia koloru cery itp, lekki, nietłusty

z la rocha wszystko- dosłownie-
począwszy od rosaliac xl na naczynka- lekko zielonkawy- nie jak inne tego typu zielony trawiasty- świetnie maskuje, bardzo lekki- do moich naczynkowych z syfami polików jest świeny, mnie zapycha!
balsam isourea- na łokcie i pięty0 kupuję próbki na All.pl... nie opłaca mi się cała butla, bo aż tak nie schodzi

do oczyszczania twarzy tylko effaclar- różne w zależności od cery- nawet jak jestem po kwasowym pilingu u dermatologa- to jak znajdę jeszcze jakiegoś dziada na twarzy, to mimo, że skóra jest mega odarta, effaclar jej nie podrażnia, jak tępię syfy

krem effaclara z serii M- switenie matuje, jest lekki
ja mam cerę mega sucha na czole, poliki w syfkach, ale naczynka przy nosie i na polikach- pod oczami- mam nadzieje, że skumacie o co idzie
i ciężko mi dobrać coś, co jednoczesne hamuje sebu, nawilża, nie zapycha i maskuje...
poza tym la roche są wydajne , nawet z próbek
na brawo zasługuje tez korektor toleriane- ja używam na siniaki pod oczy i jest ekstra- mam 3 próbki i jedna starcza na 3- 4 aplikacje, bez nadwyżek

po pilingu pirogronowym dostałam od lekarki toleriane- i tez fajny, bardzo łagodzi, ale on chyba ściśle własnie po takich zabiegach, jak skóra jest megasucha i odarta z powłok ochronnych

do demakijażu używam biodermę teraz się też nosze z zakupem czegoiś na przebarwienia z biodermy... :0
pozdr

poza tym, nie bój się kupić na All..pl, ja tak robię, jak mi coś podchodzi, a nie stac mnie na zakup dużej butli,,alebo coś jest mi nie potrzebne- jak korektor np... używam sporadycznie...

Edytowane przez madame tissot
Czas edycji: 2010-02-23 o 21:47 Powód: dopisać
madame tissot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując