Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-02, 20:03   #4961
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Nie no super okazja.
Miałaś prawo do ceny, która jest na metce i tyle.Nie miej skrupułów.Tak okazja nie zdaża sie często.



Moja córka miała 5 lat .Jeden ślad jej został na brzuchu bo zachaczyła strupkiem i odpad a na twarzy samo poodpadało ale po czasie jak urosła i skóra zaczęła się rozciagać to wyszły jej dwie takie dziurki małe.Dosłownie jakbyś igłę wbiła .

Dziewczyny sorry ale ten wątek jest głównie o minerałach a ja co wchodzę to o stanikach czytam i o jakiś zakupach.2 strony w jeden dzień i o stanikach.Bez przesady.
Czy nie powinnyście przenieś się z tym na jakiś wątek zakupowy?
A posty czysto mineralne zostają bez odpowiedzi.
Dobrze ,że Paula o ospie napisała.Coś innego dla odmiany.
Pewnie mi się oberwie ale mam już dosyć tych STANIKÓW.
Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
No tak na ogólnym a nie na zakupowym.Do zakupów minerałów jest inny wątek a nie tutaj kupujecie

Kasiu OK jeszcze wytrzymam jeden dzień bo zamówienie idzie ku końcowi.
Ale co jak sie to powtórzy?
Teraz to przewijam te posty nieczytając ich.
ło matko bosko a gdzie mamy o tym mówić na wątku o EDM? myślałam, że przynajmniej tutaj jest wolna amerykanka
mnie osobiście strasznie nudzą tematy "dziecięce" (zwykle dla wszytskich poza mlodymi mamami sa dosyc nudne ) ale jakoś nie przyszloby mi do glowy o tym napomykać... no ale skoro wylewamy żale
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-06-02 o 20:06
jmw jest offline Zgłoś do moderatora