Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 13:57   #16
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ja tylko na chwilkę
ja jestem za opcją A - generalnie decydując się na zakupy bierzemy pod uwagę głównie firmę, z której chcemy robić zakupy i to jest decydujące kryterium moim zdaniem. W wątku zakupów z daną firmą możemy sobie już wybrać organizatorkę, która nam odpowiada i do niej się zglosić.
W przypadku opcji B mamy do wyboru organizatorkę. I wtedy zaczyna się latanie po wszystkich wątkach i szukanie, która z nich robi akurat zamówienie z firmy, która nas interesuje... Będzie to wtedy na zasadzie - lubię organizatorkę XXX, patrzę - nie robi akurat zamówienia z Meow, no to biegnę do drugiej mojej ulubionej organizatorki YYY z nadzieją, że może jednak ona coś organizuje.. Też nie, biegnę dalej.. I latanie po wszystkich wątkach, żeby znaleźć tą, która robi akurat zamówienie z np. Meow.. W przypadku zamówień z EDM sprawa pewnie będzie łatwiejsza, bo to najbardziej "chodliwe" zamówienia, ale w przypadku mniej popularnych firm znalezienie osoby, która organizuje akurat zamówienie może być nieco trudniejsze...

ale to tylko moje skromne zdanie
Podpisuję się pod tymi słowami
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora