Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki dostepne w USA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-08, 23:02   #602
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez drei Pokaż wiadomość
kochane wizażanki z USA, zwracam się do Was z prośbą o poradę ponieważ mój mężczyzna leci do stanów i oczywiście chciałabym to niecnie wykorzystać ja nigdy w stanach nie byłam, a TŻ potrzebuje konkretnych wskazówek bo inaczej nic z tego nie będzie przede wszystkim jestem ciekawa, czy polecacie może jakąś markę bądź wręcz konkretny kosmetyk, który Waszym zdaniem jest absolutnie fantastyczny, a niestety niedostępny w polsce? rzecz jasna uwielbiam stale probować coś nowego po drugie, jak oceniacie różnice w cenie pomiędzy tymi samymi kosmetykami w USA i PL? warto tam zakupić swój ulubiony kosmetyk "na zapas", czy jednak różnice są tak niewielkie że nie warto sobie tym zawracać głowy? i wreszcie, czy w Walmarcie dostępne są takie marki jak Lancome czy Givenchy?
z góry dziękuję i wybaczcie moją "zieloność" w tych kwestiach
Balsamy Plamers'a(target)
Blyszczyki Loreala colour Juice(target)
Brazery Physicians Formula(target)
Roz Milani Luminous(target Walgreens)
Mascara Cover Girl Lash exact(target,Walgreens)
dezodorant Certain dri(walgreens)

te kosmetyki chyba raczej sa niedostepne w Polsce.Moim zdaniem warto kupic je

Co do ulubionych kosmetykow na zapas to zalezy co(oplaca sie perfumy przywiesc,kolorowka z gornej polki jest tansza chyba)

Lancome lub Givenchy nie sa dostepne w Walmart.Walmart ma raczej kolorowke typu Loreal Cover Girl Rimmel,Revlon itp.Lancome jest dostepne w department stores trypu Dillard's(u mnie np Herberger's) Givenchy u mnie nie ma.Dostepnosc danych marek zalezy od miasta.
Najlepiej sprawdz w internecie czy w miescie do ktorego leci Twoj chlopak sa sklepy typu Dillard's itp-tam napewno jest dostep do tych drozszych marek.

EDIT-o tak tak baze pod cienie Urban Decay tez polecam-jest swietna

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2007-11-09 o 06:33
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując