Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklepy - spis
Wątek: Sklepy - spis
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-11, 18:28   #91
aramis_26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 463
GG do aramis_26
Dot.: Sklepy - spis

Nie chcę naprawdę zaśmiecać i burzyć porządku tego wątka. Wybaczcie proszę, że jeszcze ostatni raz się tu odezwę.
Chciałbym rozładować nieco ciężką atmosferę więc przepraszam wszystkich za umieszczenie tu swoich wcześniejszych przemyśleń.
Może powinienem ugryźć się w odpowiednim momencie w szarą
komórkę oraz palec, poszukać innych możliwości przekazania myśli i nie było by tematu. Mój błąd - przyznaję

Cytat:
Napisane przez natewa Pokaż wiadomość
Myślę, że Aramisowi nie chodziło o bany Joanny - bo to przecież jej rola, by pilnować zasad forum - lecz o pojawiające się często-gęsto głosy świątobliwych wizażanek, że tu reklama, tu link do czyjejś strony itp.
Moderatorzy robią w większości to co każe im ta funkcja.
W całokształcie doskonale mnie zrozumiałaś <nat \> , dziękuję

Cytat:
Napisane przez lawenda99 Pokaż wiadomość
chyba już nigdy się nie odezwę w tej sprawie, bo jak nie jestem Ziobro, to święto...bliwa
A Ty lawendo, Kwiatuszku, sympatyczna Koleżanko nie bierz tak wszystkiego dosłownie i na dodatek do siebie. Opisałem tylko ogólnie rzeczywistość, a w niej na szczęście daleko jest Tobie do
wymienionego z nazwiska . Oczywiście daleko w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Zostawmy ten mało ciekawy temat. Proszę
Mimo wszystko osobno na koniec Cię przepraszam, podaj mi przez wirtualną przestrzeń swoją rękę na zgodę i idźmy dalej do przodu przez ten nasz biżuteryjny piękny świat.
Lubię ( może nawet więcej ) Was wszystkie bez wyjątku i źle mi kiedy rodzą się jakieś niepotrzebne antagonizmy

/ aramis

Ukłony dla wszystkich Pań
aramis_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując