Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki dostepne w USA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-30, 22:07   #623
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Tak z ciekawosci sprawdzilam ceny w Polsce i Kanadzie i rzeczywiscie tu jest drogo. Chyba sie bedzie trzeba obkupic w Avene w Polsce

EDIT: tak przegladam KWC i strasznie duzo polskich kosmetykow chce wyprobowac na ktore kiedys nie zwracalam uwagi.
Co do Avene -mi na razie przypasowal filtr w formie mleczka-zamawiam go online i place co s okolo$30 z przesylka.
Ostatnio zamowilam tez wode termalna-ciekawe czy sie sprawdzi?

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Dzis sie zaopatrzylam w nowy podklad Physicians Formula plus puder rozswietlajacy, ciekawe jak sie spisze. Ma byc niby dobry dla wrazliwcow, tradzikowcow---> czyli ja. Mam juz od dawna sypki puder z PF i jestem zadowolona (tylko ten pedzelek to taki gadzecik) Jak troche pouzywam to moze zrecenzuje w koncu cos
Fajne zakupyMi z tej firmy bardzo przypasowal brazer(cienie i roz w jednym).Swietny jest





Dziewczyny czy ktoras z Was uzywala plynu micelarnego Biodermy?Jesli tak to skad go zamawiacie?
Chce go przetestowac mimo ze ulubiony plun do demakijazu juz mam(ale ta Bioderma kusi).Mam bzika na punkcie demakijazu.Moze Wy napiszecie czego uzywacie do demakijazu?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując