Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki dostepne w USA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-01, 19:24   #627
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez tornado Pokaż wiadomość
Ja uzywam rozowej Biodermy - przywiozlam ja z Europy. Jednak nie jestem nia az tak zachwycona. Cienie schodza bardzo latwo, ale do rzes trzeba sie troche przylozyc. Myslalam, ze tusz bedzie lepiej schodzil.

Elfie, a Ty co polecasz do demakijazu?
Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubie ten plyn Biodermy, tez go z Francji przywozilam, do cery wrazliwej polecam. W ogole Bioderma ma super kosmetyki, sa to kosmetyki apteczne, fajne do cer nadwrazliwych. ja teraz uzywam tylko organic, ale w Europie pewnie wroce do Avene i Biodermy.
Wlasnie sie zastanawiam nad ta Bioderma- znam jedna stronke na ktorej sa rozne jej wersje-chyba sobie zamowie wersje dla skory wrazliwej/suchej-bo czytalam na KWC ze ta do cery wrazliwej(rozowa)niektory ch podsusza)

Moj ulubiony plyn do demakijazu to Boots Botanics no7-dla wszystkich rodzajow cer(dostepny w Target)jest super tylko strasznie malo wydajny i zuzywam go w 2 tygodnie-dlatego chcialam sprobowac czegos innego.Testuje tez teraz plyn Boots botanics dla cery wrazliwej(ale niewiem co o nim sadzic-nie mam jeszce o nim zdania).

Poulette-a czego obecnie uzywasz?(chodzi mi o te organic)
Ja probowalam ostatnio plyn do demakijazu Aubrey organic(zawiera naturalne olejki)ale pieka mnie oczy po nim i puchna powieki(przypuszcam ze mam uczulenie na olejek lawedowy).Probowalam tez zmywacz do demakijazu skory wrazliwej Lily's Organics-ale zawartosc mydla wysusza mi skore(na szczescie mialam tylko probke)



Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Z pudru i rozswietlacza jestem zadowolona ale podklad jest beznadziejny. Trudno sie rozprowadza, kolor nawet fajny, ale wysusza na maxa i podkresla k a z d a sucha skorke nawet na nosie ktory przetluszcza mi sie na max. Gdyby mozna bylo testowac w sklepie chyba nikt by nie kupil go. No ale polecialam na firme po pudry maja super hehe teraz wiem ze nie wsyztskie produkty danej marki sprawdzaja sie na kazdej osobie tak samo.
Tak to jest-dla kazdego cos innego.Ja kiedys kupilam podklad rozswietlajacy tej firmy i mi nie przypasowal(tez wlasnie podkreslam suche skorki)-ale dalam siostrze i juz go prawie zuzyla caly(musze jej wyslac nastepny).
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując