Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki dostepne w USA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-03, 02:55   #630
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Ja ostatnio sie postanowilam wstrzymac ze wszelkimi zakupami kosmetycznymi- TYLKO podstawowa pielegnacja. A tak mnie kusicie tutaj i na KWC tyle nowosci... Chcialam rozpoczac kuracje kwasami ale wstrzymuje sie i po swietach i powrocie z Polski ruszam do dermatologa bo jak nie zaczne jakiejs fachowej terapii na tradzik to do konca zycia bede "dojrzewac". Moja kosmetyczka odradzala kwaszenie sie przy tradziku, mowi ze najpier trzeba zaleczyc a pozniej dzialac kwasami. Jest dobrze tylko na Diane-35, bralam ja kilka lat (z przerwami) i mam dosyc.

Mam pytanie po czym poznajecie ze dany specyfik was zapycha? Wiecej jest zaskornikow/pryszczy na buzi? Bo jak ja mam non stop COS to w sumie nie widze roznicy, ale stosuje tylko lekkie kremy oil-free dla cer tlustych.

Ja nie wiem jak to mozliwe ze w Polsce wiele osob ma problemy z cera z tu to chyba tylko JA. A juz na pewno jedna ja na cala dzielnice Moze te specyfiki jakies lepsze maja i lekarzy hihihi.

Jeszcze jedno pytanie... Czy ktoras z Was stosowala tak goraco reklamowana serie Proactiv?
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"

Edytowane przez Rodolphe Lindt
Czas edycji: 2007-12-03 o 02:56 Powód: dopisek
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując