Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-20, 23:04   #338
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
Ja niedawno kupiłam Biogal, witaminę PP, calcium panthotenicum i salfazin. Tak jak radziła Noor na początku tego wątku. Zastanawiam się czy mogę do tego dorzucić (czy nic nie będzie ze sobą kolidowało) vitapil na włosy i body max. Podobno jest dobry, a ja od jakiegoś czasu chodzę ciągle niedospana, zmęczona, ociężała. Mam skórę przetłuszczającą się, trądzikową (od czasu do czasu bolące góle - teraz o wiele rzadziej niż kiedys, poza tym wiadomo: zaskórniki, sporo też takich zamkniętych (prawie ich nie widać, za to jak spojrzeć pod światło, to wtedy okazuje się, że na policzkach mam tego sporo)

Oczywiście Noor liczę na Twoją fachową poradę
Tabletki same nie usuną tego wszystkiego, co wymieniłaś. Na toto, to kwasy i retinoid. A jeśli chodzi o tabletki, to ja osobiście nie łączyłabym Vitapilu, Bodymaxa i Salfazinu. Wystarczy jeden z nich.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując