Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-22, 15:50   #163
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Jestem, dziekuje za trzymanie kciuków, rozmowa sie odbyła, efekty- dopiero się okażą...
Już po, uff...
Pachnę Volupte- miał mnie pocieszać i podtrzymywać na duchu i to zrobił!
Koto, kciuki trzymałam i mam nadzieję, że dobrze poszło i niedługo będziesz nam się chwalić

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość

Dowiedziałam się właśnie że mam "za małe kwalifikacje techniczne", czyli jednak oczekiwali wiedzy na poziomie psychopatycznym
Idę na allegro kliknąć sobie jakąś pocieszeniową flaszkę albo cuś innego.
Nie ta robota to inna, czas na szukanie mam
Strachulcu, przykro mi bardzo
Ale ja też sobie myślę, że na pewno znajdziesz coś ciekawego

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość

Pachnę na razie tylko nadgarstkowo - AG Mandragore i Scent Sheer. Mandragore zdecydowanie nie tak sobie wyobrażałam Scent Sheer jest natomiast na mnie przepiękny - po traumie zapachowej jaką spowodował u mnie Scent Intense w ogóle nie chciałam już Scentów wypróbowywać, ale na szczęście dałam im jednak szansę
Agio, a co to za trauma ze Scentem Intense...?
Jako Twoje świeżo upieczone rodzeństwo zapachowe nie mogę nie zapytać, bo ja SI bardzo lubię i na mnie to jedna z ładniejszych ambr

Rozumiem, że próbki ode mnie jeszcze nie dotarły...?

A ja dziś Pradą Infusion d'Iris i jestem zaskoczona jej trwałością. Jakoś mi się wydawało, że po 5 minutach uleci ze mnie w siną dal, a ona trzyma się dzielnie, chociaż przyskórnie - stąd może opinie o jej nietrwałości.

Zaraz w ramy poprawy nastroju dopsikam się Feminite du Bois - mam PMS i cierpię
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora