Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - włosy sukienka pomocy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-04, 21:42   #1
liberka
Raczkowanie
 
Avatar liberka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraśnik ;)
Wiadomości: 48
Red face

włosy sukienka pomocy :)


witam wszystkich mam taki problem ale zaczne od wlosow... no to w maju moja siostra sie zeni i chcialabym jakos swoje wlosy doprowadzic do ładu bo sa suche zniszczone takie siankowate a co najgorsze strasznie sie rwą wsumie moim naturalnym kolorem wlosow jest ciemny braz rozjasnialam wlosy ze 3 razy rozjasniaczem i jeszcze w dodatku przez swoja glupote zrobilam sobie trwałą aby siąsc i plakac nad moimi wlosami sa takie.. siankowate jejku no ... nie wiem jak dorpowadzic je do pożądku .. zeby chociaz takie siankowate nie byly a najgorsze jest to ze chcialam sobie jeszcze cos ze swoim kolorkiem zrobic gdyz moje wlosy są kompletnie żółte...i czym ja moge nadac im jakis ładny kolor... tak aby moje wlosy nie byly w jeszcze bardziej oplakanym stanie... a jeszcze tak na marginesie napiszcie mi na czym polega ta dekoloryzacja była bym wdzieczna.
a zeby nie zakladac nowego watku to mogły byscie mi podac pare fryzurek do tej suknienki na fotce nr 2 takie co by wlosy nie wydawaly sie zolte moze jak by ktos mogl to bykomputerowo mi dobral fryzyrk byla bym naprawde wdzieczna no a jesli nie to chociaz podajcie jakąs co by mi pasowala do suknienki dziekuje bardzo i przepraszam za błędy pozdrawiam
liberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując