Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - włosy sukienka pomocy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-04, 23:02   #5
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: włosy sukienka pomocy :)

Ojj czemu zawsze chcemy takie wlosy jakich nie mamy A wiec tak.. wg mnie powinnas postawic na dobra farbe -> najlepiej Loreala lub Garniera.. + Do Loreala jest specjalny krem dekoloryzacyjny, tylko drogi ok 40 zl ostatnio widzialam<wloski powroca do naturalnego koloru i zejdzie ci ta żółć> i zafarbowac ponownie na ciemnieszy kolor, nalepiej braz bo by Ci taki pasowal, tylko nie blond, bo takie jasne farby strasznie niszcza wlosy
< utleniaja> natomiast ciemniejsze pokrywaja.. Pozatym do twojego koloru oczu bedzie ci bardzo ladnie Postawic na dobry szampon+balsam i stosowac, oraz jakas maseczke do wlosow, ktora ci pomoze.. Ja osobiscie kupilam sobie u fryzjerki jakis wloski Krem Mleczny-> Kallos sie nazywa, jest naprawde booski włoski sa po nim swietne mieciutkie odzywione i z polyskiem.. co jakis czas nakladam go na wloski tak na 30 min<po umyciu> wpycham w specjalny foliowy czepek i jest dobrze...

I koniecznie podetnij koncowki, wg mnie nie musisz duzo scinac...
Co do brwi to w pelni popieram, zapusc je!!! bo masz strasznie wyskubane..+henna+ lub kredeczka

Buziole napewno odratujesz wloski..
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując