Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 14:33   #16
ylkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 377
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

hej, poczytuje watki od dawna ale jeszcze nie udalo mi sie przeczytac wszystkiego chcialabym zamowic narazie probki podkladow oraz pedzel flat top po podliczeniu kosztow wyniesie to $15,22 wiec cena ok. tylko zastanawiam sie ciagle nad wybraniem odpowiedniego zestawu z tam dostepnych... nie wybralam nigdy odpowiedniego podkladu dla mnie..uzywalam rimmela 100 i 103 roznych podkladow. jak rowniez colorstay revlon buff 150 n/d. mam jasna karnacje, wydaje mi sie ze z tonami zoltymi (nie rozowe!) mam nierowny koloryt cery...zolto-blada,jasna... fioletowe cienie pod oczami...wieczorem zalacze zdjecie bez makijazu i mam nadzieje ze ktoras z Was pomoze mi dobrac odpowiednie odcienie...przygladajac sie tym odcieniom na zdjeciach wydaje mi sie ze cos z golden badz light buff. i sama nie wiem jaki zestaw sampli wybrac. fair , ivory czy light ? wydaje mi sie ze light bedzie ok ale hm... pudry zazwyczaj mi ciemnieja na twarzy i nie wiem...pozdrawiam

Edytowane przez ylkaa
Czas edycji: 2009-11-01 o 14:56
ylkaa jest offline Zgłoś do moderatora