Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-01, 16:09   #17
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Uff znalazłam IV część
Dziewczyny pytanko - czy gdzieś znajdę swatche szminek EDM, na blogu Cathy widziałam chyba jedną, a jak już stwierdziłam kolory bardzo się różnią od zdjęć i w ciemno nie chciałabym kupować. Najbardziej zależy mi na pomadce która przypominałaby kolor ust, najmniej szałowa Jakiś kolor możecie polecić.
mam jeszcze dwie w domu - Golden Strawberry oraz Icing on the cake.
Niestety, nie mam kiedy zrobić zdjęć, bo światła dziennego ostatnio jak na lekarstwo u mnie i jak już mam wolną chwilę, to ciemno i zdjęć nei ma sensu robić.
Może postaram się wieczorkiem coś wrzucić (mam chyba fotki z tymi szminkami na ustach jakieś )

Cytat:
Napisane przez yatagirl Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, mam nadzieję, że bardzo mnie nie zjedziecie?
Zastanawiam się nad dwoma try me free- rozumiem, że jeden jest za darmo, a każdy kolejny za 5$. Chodzi mi raczej o przesyłkę. Przesyłka jednego zestawu próbek wynosi 3.53$, a dwóch - 5.21$ (+5$ za ten drugi try me free, prawda?). Rozumiem też, że bardziej opłaca się zamówienie każdego zestawu próbek oddzielnie, tak, żeby płacić tylko za przesyłkę każdego.
Ale nie rozumiem, dlaczego organizowane są zbiorowe zamówienia próbek? Tzn. rozumiem, że jakoś musi się to opłacać, ale zastanawiam się ile wynosi przesyłka na jeden try me kit w grupie? Czy to też jest 1.14$ (z tego co wyczytałam) + oczywiście przesyłka w Polsce.
Zastanawiam się właśnie, czy bardziej ekonomiczne jest zamówienie samemu, czy w grupie, ale nie wiem ile wyniosłaby mnie przesyłka?
wspólne zamówienia próbkowe organizowane są
a/ dla tych, które nie mają możliwosci (lub ochoty ) zamówienia samodzielnego (brak karty kredytowej, paypala, konta bankowego)
b/ osób, które biorą udział w dużych zamówieniach ze zniżką -45% i chciałyby do tego dobrać sobie 1-2 próbki jakieś (w zniżkowych próbek nie bierzemy)

co do opłacalności - musisz sobie po prostu policzyć - co do indywidualnego zamawiania- wszystko masz w pierwszym wątku. A co do grupowych- kazda organizatorka podaje koszty i można sobie samemu policzyć, ile wyniesie Cię zamówienie.
cathy jest offline Zgłoś do moderatora