Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o Avonie - Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-08, 21:48   #11115
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez milagrosx Pokaż wiadomość
Lepiej żebym nie wymieniała rzeczy, które są dla mnie. Ja zawsze robie zapasy. Kupuje teraz tańsze kosmetyki a potem tworze na kompie oferte i sprzedaje drożej. Klientki kupują bo ceny są niższe niż w kolejnych katalogach a wcześniej nie mogły ich kupić bo brakowało im kasy - i tak kręci się mój biznes. A i tak zawsze dla siebie zamawiam na 250 zł (po cenach katalogowych)
250zł co katalog Kiedy ty to zdążysz wykorzystać?
Kupujesz poza tym w drogeriach czy tylko z Avonu?

U mnie sporo się pozmieniało. Dawniej zamawiałam w Avonie za większe sumy, ale teraz preferuję już tylko dwie linie Solutions i Planet Spa. Od początku tego roku większe zamówienia składam z Ori, a do tego kupuję produkty różnych innych firm (Loreal, Oceanic, Nivea, Dove, Vichy), więc katalogi schodzą na dalszy plan. Gdybym była konsultantką pewnie namówiłabym całą rodzinę do Avonu, a tak to jest mi wygodniej podjechać do sklepu i nabyć różne produkty od razu, no i nie wszystko tak bardzo sie opłaca.
Największe spustoszenie w moim budżecie czynią perfumy i kremy do twarzy. Powinnam trzymać się z dala od katalogów Ori i drogerii.
Kupuję za drogie i za dużo.

Za to przez wakacje nic, a nic nie kupię- to moje przyrzeczenie na letnie miesiące.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora