Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-04, 21:47   #25
ollkaa
Rozeznanie
 
Avatar ollkaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 708
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Wkleję tez co mam, żeby nie żerować tylko na pracy innych

Na pierwszym zdjęciu mici- piekne kolory bardzo intensywne (położone na mix medium).
Ogromne próbki (dwa razy wieksze niż EDm, jestem bardzo zadowolona Światło sztuczne (postaram sie wkleić tez dzienne). Kolory oczywiście przekłamane troszke przez aparat W rzeczywistości sa jeszcze ładniejsze. Ta jasna zieleń ma troszke wiecej domieszki złota, a ta ciemna czerni.

Pędzle
Round Tapered Powder - Blush Brush - to moj pierwszy pedzel do rozu, nakładam tez nim z powodzeniem brazer i rozswietlacz. Nic po praniu sie z nim nie dzieje, włoski nie wypadają.

Pink Round Crease Eye Brush- Cathy w swoim zestawieniu pisała o magiczym pedzelku. Dla mnie to dobre okreslenie dla tego Idealny do rozcierania, nakładania cienia po zewnetrznej stronie powieki (jajkolwiek profesjonalnei sie to nazywa ) Od biedy mogłabym pomalować nim całe oko (dlatego zawsze i wszedzie nosze go ze sobą, to taki mój security blanket )

Chisel Angle Fluff Shadow Brush - iiii... eee... hmmm... Bardzo przyzwoity pedzel Jednak wszystko co powinnam nim robić ronie tym opisanym wyżej. Na zdjeciu po lewej pedzelek po paru praniach, po prawej nówka prosto z koperty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie.jpg (149,5 KB, 437 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pedzle.jpg (108,0 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg porónanie.jpg (107,5 KB, 102 załadowań)
ollkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując