Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-23, 12:56   #81
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Brook- nie wiem czy bede miała fotkę tyłu ;( zdjecia robiono mi kilka dni po strzyżeniu, a jak się okazało potem zdjecie tyłu nie wyszło ;( problemu by nie było gdybym to ja byla posiadaczka aparatu ale te fotki trzaskal mi kolega...

Asica-Łobuzica - jestem z Wro Przed strzyzeniem miałam myte włosy szamponem L;oreal Professionel zwiekszajacym objętosc a potem nakladaną odzywkę z tej samej serii co szampon ( czyli tez zwiększajaca objetosc). Po wykonaniu usługi Pani poleciła mi zakupic własnie te odzywke i szampon poniewaz są to specjalne produkty do włosow cieniutkich. Gdyby babka w zwyklym skepie przekonywała mnie do zakupu takich "cudów: to nigdy bym sie nie skusiła ale że widziałam efekt na sobie... Muszę nazbierac kasę i kupic; szampon kosztuje 35 zl, odzywka 60zl. Drogie ale działają -moje włosy juz nie śa tak puszyste i ładne jak przez te 4 dni od wyjscia z salonu... Mam nadzieję że trochę Ci pomogłam Ponoc tez masaz głowy jest dobry na uniesienie wlosków od nasady -> robili mi go równiez w salonie
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując