Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-16, 12:14   #16
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Pytanie do Smoczycy odnośnie AcneDerm

Hej Katrina No ja też nie wspominam dobrze kremów z samymi AHA - vide Glyco A - u mnie spowodował duże przesuszenie i silne uwrażliwienie skóry (ale dobrze mi tak, powinnam mieć sama więcej rozumu i nie eksperymentować głupio). Używasz Acne Dermu dwa razy dziennie? To uważaj jednak żeby CI za bardzo skóry nie przesuszył. W dzień nakladasz jakieś sensowne filtry? (przy tak dużym stężeniu lepiej nie ryzykować i się chronić niż później leczyć przebarwienia). Ja nie pamiętam zupełnie co używałam wtedy - mam oczywiście sklerozę. Pamiętam że w tym okresie na brodę kładłam bardzo grubą warstwą Epitheliale, bo skóra była tam mocno zmaltretowana od środków antybakteryjnych. Cięzko mi powiedzieć czego wtedy używałam, wydaje mi sie że był to albo Toleriane, albo wzbogacona wersja D Stressu na noc Biothermu. Pamiętaj że moja opinia nie jest tu w żadnym razie miarodajna, bo mi może nie zaszkodzić, ale komuś innemu już i owszem... Skoro obserwujesz takie duże zanieczyszczanie się skóry, to może winowajca jest gdzie indziej? Może to podkład albo puder?

Pozdrawiam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora