Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - solarium i opoooorna skóra
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-08, 18:58   #13
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: solarium i opoooorna skóra

Cytat:
Napisane przez kasiapoprawska Pokaż wiadomość
Ja Wam powiem bo pracowałam w solarium dla osób które słabo sie opalają trzeba smarować się kosmetykami z efektem tingle one rozszerzają naczynka krwionośne przez co szybciej się opalacie, polecam szczególnie na nogi efekt po pierwszym użyciu, nie stosować n a twarz bo tam delikatna skóra i naczynka mogą popękać....trosze podczas opalania ,,piecze,, ale przy takich mrozach to nawet przyjemne, moze warto tez poszukac studia solarium z lampami brązującymi, szybszy efekt przy niższej liczbie minut, opala i jednocześnie brązuje.....aha najlepiej korzystać z solarium 1-2 razy w tyg.po 8-10 min. a zeby utrzymac opalenizne wystarczy 1 w tyg.na 8 min. ja tak chodze i mam ładną opalenizne a niebieskie oczy i rude włosy wiec naturalnie mam jasną karnacje

czy ty zastanowiłaś się nad tym co napisałaś? przecież na własne życzenie fundujesz sobie raka skóry i zmarszczki
Boże, nie wiem jak ludzie mogą być tak bezmyślni żeby tak narażać własne zdrowie i życie... i jeszcze zachęcają do tego innych...
jeśli nie podoba się wam jasna skóra to kupcie sobie samoopalacz albo krem brązujący a nie smażcie się w tych trumnach...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując