Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - solarium i opoooorna skóra
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-09, 18:30   #23
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: solarium i opoooorna skóra

Pewnie brązer Schodzi Ci wraz ze złuszczającym się naskórkiem jak każdy balsam brązujący czy samoopalacz. Prawdziwa opalenizna nie schodzi tak łatwo - trzeba na to co najmniej kilku tygodni. I nie stabilizuje się od razu; jeśli masz naturalną jasną skórę, (tak jak większość polek), na początku skóra będzie czerwona; złoty kolor powinien pojawić się mniej więcej w ciągu 5-7 dni.
Ja mam bardzo jasną skórę - nie wolno mi się opalać, bo moja skóra na początku ulega poparzeniom; poparzenia później robią się brzoskwiniowe i to jest moja opalenizna. Ostatnio słońce złapało mnie w czerwcu (później tydzień bólu i złażenia skóry) ale opaleniznę mam do dzisiaj (!)- pomimo złuszczania skóry ciągle mam opalony dekolt i koszmarne "skarpetki" na stopach. Tak więc jestem niemal pewna, że zmywa Ci się tylko onyx.
Jeśli chcesz zatrzymać opaleniznę na dłużej musisz skupić się na głębokim nawilżaniu cery; przesuszona skóra, zwłaszcza zimą, niesamowicie szybko się łuszczy i kolor bardzo szybko schodzi. Tak więc nawilżanie to podstawa
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując