Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolejny wątek zbiorczy-tym razem pięć propozycji
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-06, 20:35   #26
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kolejny wątek zbiorczy-tym razem pięć propozycji

Cytat:
Napisane przez Sathi Pokaż wiadomość
Aguś
Z przyjemnością obejrzałam
Naprawdę wszystkie są piękne, wykonane po mistrzowsku.
Abosolutnie w żadnym nie ma żadnych niedociągnięć, jakichś niedoróbek...nie wiem jak ty to potrafisz
Natomiast moim faworytem jest oberżynowy, ty pięknie wyglądasz w mocniejszym makijażu :
dziękuję Sathi

Cytat:
Napisane przez haallka Pokaż wiadomość
mi najbardziej do gustu przypadl pierwszy i drugi makijaz a to z powodu niestandardowego polaczenia kolorkow nigdy nie wpadlabym na to ze roz moze tak pieknie wspolgrac ze zlotem i brazem to dla mnie cos nowego i niezwykle inspirujacego... we wszytkich makijazach wygladasz uroczo,
haalko, wszystkie połączone odcienie sa ciepłe dlatego ładnie się komponują ze sobą.
Dziękuję za przemiły komentarz

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam . W poprzedniej pracy miałam w regulaminie określone jak powinnam być umalowana - więc makijaż lekki był z przymusu.
Aguś doskonal;e Cię rozumiem, czasem każdy woli taki lekki makijaż, zresztą na pewno wyglada się w nim bardziej zwiewnie. Być może wynika to z bladości cery, która w połączeniu z naprawdę lekkim makijażem, powoduje że twarz umyka. Nie chciałam Cię urazić. W normalnym świetle też to na pewno inaczej wygląda, ale niestety nie dane nam widzieć Cię na żywo.
.
anciaahk nie uraziłaś mnie, skąd ten pomysł. Każdemu podoba się przecież coś innego. Ja uwielbiam taki eteryczny look w połączeniu z jasną cera, Ty przecież nie musisz

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość

Masz cere jak z okladkiZazdroszcze
wcale taka nie jest, zwłaszcza w tym tygodniu wyskoczyły mi niespodzianki od gorączki ale dzięki kosmetykom pielęgnacyjnym które sama robię skóra szybko dochodzi do siebie zreszta nawet jak coś mi wyskoczy to znika dość szybko a skóra cały czas jest zwarta i gładka. Zapomniałam już o nierównościach czy przebarwieniach.

Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
ja tez uwielbiam twoje ciemne makijaże pieknie wygladasz w ciemnych oczkach

na pewno będzie takich sporo

Cytat:
Napisane przez sylwusiaczek Pokaż wiadomość
o rany jakie to wszystko śliczne w każdym wyglądasz świetnie

ja też bardzo zazdroszcze

dziękuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując