Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pozbyć się rudości - tylko jak????
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-20, 12:09   #16
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Pozbyć się rudości - tylko jak????

Witam cieplutko!
Mam taki kłopot z włosami. Kilka tygodni temu miałam dekoloryzację - ściągany czarny kolor - ponieważ po zafarbowaniu na ciemny brąz miałam na włosach niezmywalną, kruczą czerń.... Na szczęście kolor zszedł łatwo, po 10-15 min odbarwiania. Włoski specjalnie nie uciepiały.Na to został połozony chłodny średni brąz... Na 3 dni. Potem zrudział.
Zdaję sobie sprawę, że farby po rozjasnianiu łatwiej sie wypułkują. TYLKO DLACZEGO NA RUDO-ZŁOTO???
Zawsze dobrz się czułam w zimnych kolorach i moim docelowym kolorem jest zimny średni brąz. Co ja mam połozyć na glowę?

Farbowałam sie już Jasnym Brązem Granier Natural Colors ( bo pojawiał sie wątku o zimnym brązie) oraz jasnym popielatym brązem Voila.
I znów jestem rudawa. Włosy błyszczą na rudo-złoto. Kolory przepiękne, ale ja w nich wyglądam fatalnie...
Boję się położyć średni brąz, żeby nie wyszedł znów czarny, albo ciepły ciemno- kasztanowy... Bo się chyba powieszę...

Powiedzcie, co ja mam na włosy położyć??? Doradźcie - profesjonalne albo sklepowe, wszystko jedno - byle zimny średni brąz NIE RUDZIEJĄCY. Strasznie mi się podobają kolorki w stylu zimnych brązow Garnier 100% colors, ale czytałam na Wizażu, że szybko wypułkują się...na rudo. Błędne koło...
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując