Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Militarnie z dedykacją dla RACHELI! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-21, 18:01   #1
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink

Militarnie z dedykacją dla RACHELI! :)


Witam

POdziękowań ciąg dalszy... Wybaczcie prywatę. Jednak do wątku zapraszam wszystkie Wiżanki z radami, sugestiami...
Drugi wątek, w którym chcę podziękować dobrodusznej Wiżance za wielkie serducho oraz bezinteresowną pomoc. Dziękuję Rachelko. Szczerze jestem wzruszona.

Wiem Rachel, że się denerwujesz, że przesyłke podpieprzyła poczta polska, ale nic z tego Ja ją mam od wczoraj.
Ledwo wytrzymałam, aby nic nie pisać do Ciebie, nie powiem, łapy mnie świeżbiły jak szalone... Sorrki za milczenie.
Bardzo Ci dziękuję za wszystko. Jestem szczęśliwa, że trafiłam na takie świetne kobietki.
Tym samy chcę CI zadedykować jakże marny i skromny makijaż. Wiem, że lubisz ciemne kolorki, mocne oczy... Dlatego zrobiłam pod twój gust makijaż lekko militarny-khaki. Wszak Wizaż to poligon, a my biedni żołnierki na manewrach z pędzlem w ręku...

Teraz kilka słów o samym makijażu.

Jak wspomnialam cienie są koloru khaki, mocno oliwkowego, w słońcu można się pokusić o stwierdzenie, że to baaardzo stare złoto.
Nie jestem przekonana co do koloru ust. Jednak sama nie wiedziałam co dokoptować do koloru khaki? CO najlepiej pasuję? Nie widziałam do takiego koloru cieni, ani różu, ani bladych ust, ani bezbarwnych... Dlatego wybrałam coś na krawędzi z brązowym... Same oceńcie, czy to trafny wybór?

Fotki wyszły mi fatalnie, ledwo wybrałam 6 na pokazanie Wam. Światło miałam totalnie do kitu. Zmiana balansu też nie pomagała. Ja na tych fotkch wcale nie wyszłam lepiej, mnie się nie podoba, jednak sam makijaż w realu prezentował się ok. [co za brak skromności ]
Pokazuję jedną fotę z moimi krzywymi zębami, żebyście niemyślałay, że jak się nie śmieję na innych fotkach, to pewnie dlatego, że zębów nie mam. Mam.

Makijaż zrobiłam:
-DMM
-APC+kredka złota [kreseczki na powiekach]
-tusz Maybelline+Cils Booster
-róż Arcansil
-błyszczyk+odrobina brązowej pomadki, na zabarwienie ust.

Miłego oglądania.
POzdrawiam.

Usunęłam częściowo fotki. Zostawiłam dla potomności same oczy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg RIMG3315 olqa oczy.jpg (32,8 KB, 577 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RIMG3314 olqa oczy.jpg (35,0 KB, 768 załadowań)
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-10-29 o 19:45
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując